O autorze
Nie jestem inspiracją dla nikogo, jestem tym samym Arturem Przybyszem, którym byłem osiem miesięcy temu przed utratą 72 kilogramów. Ubyło mnie trochę, wiem, że dla mojego zdrowia jest to dobre, ale nie jestem człowiekiem sukcesu, nie jestem wzorem dla nikogo i nie chcę nikogo zmieniać. Chcę tylko uświadomić ludzi poprzez bycie współtwórcą programu transforMMAcja, że jeśli się bardzo chce to można zrobić coś w kierunku zdrowego trybu życia. Ja chciałem, chcę i to robię, a więc inni też mogą.

Przybysz Vlog, czyli... formy i metody treningowe. PREMIERA 21 listopada!

Wiele dyscyplin, wielu trenerów, mnóstwo klubów i przeróżne metodyki treningowe. Jedni ćwiczą ze sztangami, inni w rękawicach, a jeszcze inni... ze wszystkim, co jest pod ręką.

Nowa seria moich wideoblogów Przybysz Vlog prezentować będzie różne metodyki treningowe, w różnych dyscyplinach. Odwiedzać będę te największe, ale również i małe kluby. Rozmawiać będę ze znanymi trenerami, a także tymi, którzy są w cieniu tych największych. Już teraz mogę zdradzić, że poznałem wiele ciekawych form treningu, które przetestowałem na sobie. Jest fajnie, mimo że nie raz po nagraniach wracałem obolały do domu. Jednak wiem jedno - było warto i będę to robić!


Już w najbliższy czwartek (21 listopad) o godzinie 19:00 premierowy odcinek. Zapraszam do oglądania na mojej stronie Przybysz Vlog

Tymczasem polecam zapoznanie się z krótkim materiałem promującym przedsięwzięcie. Wideo dostępne tutaj.
Trwa ładowanie komentarzy...