O autorze
Nie jestem inspiracją dla nikogo, jestem tym samym Arturem Przybyszem, którym byłem osiem miesięcy temu przed utratą 72 kilogramów. Ubyło mnie trochę, wiem, że dla mojego zdrowia jest to dobre, ale nie jestem człowiekiem sukcesu, nie jestem wzorem dla nikogo i nie chcę nikogo zmieniać. Chcę tylko uświadomić ludzi poprzez bycie współtwórcą programu transforMMAcja, że jeśli się bardzo chce to można zrobić coś w kierunku zdrowego trybu życia. Ja chciałem, chcę i to robię, a więc inni też mogą.

O ghetto workout i konkurs od Marcina Gortata

www.pkol.tv
Ćwiczenie na świeżym powietrzu, w grupie znajomych, dla poprawy kondycji fizycznej. To jest właśnie ghetto workout i akcja "Osiedlowo-Treningowo", którą zorganizowała grupa przyjaciół z warszawskiego Mokotowa. Dodatkowo konkurs z nagrodami od naszego rodzynka w NBA, od Marcina Gortata.

Mógłbym tutaj się rozpisywać i rozpisywać, ale po co? Obejrzyjcie mój najnowszy wideoblog, który nakreśli Wam wszystko o ghetto workout i poznacie szczegóły konkursu zorganizowanego przeze mnie wspólnie z Marcinem Gortatem.Materiał do obejrzenia: Artur Przybysz - vlog cz. 3

Uwaga! Chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie zapraszam na moją stronę na Facebook.com: Artur Przybysz
Trwa ładowanie komentarzy...