O autorze
Nie jestem inspiracją dla nikogo, jestem tym samym Arturem Przybyszem, którym byłem osiem miesięcy temu przed utratą 72 kilogramów. Ubyło mnie trochę, wiem, że dla mojego zdrowia jest to dobre, ale nie jestem człowiekiem sukcesu, nie jestem wzorem dla nikogo i nie chcę nikogo zmieniać. Chcę tylko uświadomić ludzi poprzez bycie współtwórcą programu transforMMAcja, że jeśli się bardzo chce to można zrobić coś w kierunku zdrowego trybu życia. Ja chciałem, chcę i to robię, a więc inni też mogą.

Jak stosować odżywki dla sportowców i suplementy diety? Oto odpowiedź!

Zdjęcie pochodzi ze strony www.pkol.tv i jest własnością Przemysława i Jakuba Kaliskich.
Zdjęcie pochodzi ze strony www.pkol.tv i jest własnością Przemysława i Jakuba Kaliskich. www.ultrabody.pl
Każdy, kto kiedykolwiek liznął sportu lub próbował zrzucić zbędne kilogramy choć raz sięgnął po produkty wspomagające, po odżywki lub, jak kto woli suplementy diety. Ja również używałem i w tej chwili używam, lecz dopiero niedawno zacząłem poznawać tajniki prawidłowego ich stosowania.

Wiele osób pisze do mnie i podpytuje mnie, jakie suplementy polecam, które odżywki są najlepsze na poprawę siły, a które na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej? Wszystkim staram się odpowiadać na tyle rzetelnie, na ile sam się orientuję.

Dziś wychodzę na przeciw tym wszystkim, którzy do mnie pisali, a także tym, którzy zamierzali do mnie napisać. Kilkadziesiąt chwil temu na moim facebook-owym profilu Artur Przybysz opublikowałem drugą część mojego vloga, w którym poruszyłem dość obszernie temat suplementacji w sporcie i nie tylko. W rozmowie towarzyszył mi Marek Ciołek, człowiek, który sam komponuje odżywki, a w dodatku ma ogromną o nich wiedzę. Dlatego nie ma się co rozdrabniać, przedłużać. Obejrzyjcie materiał wideo i dowiedzcie się dużo ciekawych rzeczy o zastosowaniu poszczególnych produktów, w tym wypadku produktów firmy Iron Horse Series.
Uwaga! Tym wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie zgubić zbędne kilogramy polecam Body Secret Complex. Zapoznajcie się z produktem tutaj.
Trwa ładowanie komentarzy...